MENU
Vstup do aukce
167. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
30. října 2024 od 20:00
167. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
31. října 2024 od 20:00
169. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
13. října 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Některé rámy poškozeny. Některé pasparty zašpiněny.
> zpět na aukční výsledky
čeští malíři 20. stol.
3572. Soubor 10- ti kreseb a grafických listů s pražskými motivy
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
6 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
6 000 Kč
1323
5 500 Kč
limit (27.01.2016 20:12:19)
217
5 000 Kč
limit (27.01.2016 20:12:20)
292
2 900 Kč
limit (27.01.2016 20:10:46)
292
2 800 Kč
217
2 700 Kč
limit (27.01.2016 20:09:30)
292
2 600 Kč
217
2 500 Kč
limit (27.01.2016 20:07:11)
292
2 400 Kč
217
2 300 Kč
limit (27.01.2016 20:06:22)
292
2 200 Kč
217
2 100 Kč
limit (27.01.2016 17:46:54)
292
2 000 Kč
limit (27.01.2016 17:46:55)
1323
1 200 Kč
limit (03.01.2016 10:25:20)
1323
1 101 Kč
limit (03.01.2016 10:25:21)
1301
1 000 Kč
1301