značeno August Nowotny in Altrohlau - Soubor 20-ti talířů

Keramika, většina značena August Nowotny in Altrohlau.

Pozn.: Některé poškozeny.

3016. Soubor 20-ti talířů
Dražba ukončena:01.10.2015 22:35:12
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč