středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Myslivec se psem

Olej na kartonu, 15x25, monogramováno vpravo dole, rám.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
3316. Myslivec se psem
Dražba ukončena:26.11.2015 19:47:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč