Vojtěch Sedláček - Na poli

Litografie, 32x52 cm, signováno vpravo dole Vojt. Sedláček 65, rám, pasparta, zaskleno.

1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

6758. Na poli
Dražba ukončena:01.12.2016 22:00:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč