Vojtěch  Tittelbach - Vázání snopů

Olej na plátně, 66x92 cm, signováno vpravo dole V. Tittelbach, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1900 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč

10298. Vázání snopů
Dražba ukončena:27.04.2017 22:13:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč