Vilém Topinka - Chalupy pod kopcem

Olej na kartonu, 45x60 cm, signováno vlevo dole V. Topinka, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

8325. Chalupy pod kopcem
Dražba ukončena:23.02.2017 20:38:04
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 800 Kč