Kombinovaná technika, 17x18 cm. Nesignováno. Rámováno.
o autorovi: 1906 – 1997 Maďarsko-francouzský malíř, grafik a sochař. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 900 000 Kč.