Serigrafie, rozměry od 17x33 do 36x27 cm, Ondulatoires 14/100,1973, signovány Vasarely; rámovány, paspartovány, zaskleny.
o autorovi: 1906 – 1997
Maďarsko-francouzský malíř, grafik a sochař.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 900 000 Kč.