Tisk, 87x56 cm. Signováno vpravo dole Vasarely. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: 1906 – 1997
Maďarsko-francouzský malíř, grafik a sochař.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 900 000 Kč.