Nejdelší strana: 48 cm
Sítotisk na plexiskle, rozměr: 48x38 cm. Signováno vpravo dole Vasarely.
Pozn.: Mírně poškozeno. Dílo bylo zakoupeno v galerii v Maďarsku roku 2010.
o autorovi: 1906 – 1997
Maďarsko-francouzský malíř, grafik a sochař.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 900 000 Kč.