Věra Venclovská - Závody motorek

Olej na kartonu, 40x30 cm, rám, signováno vpravo dole a datováno 2000.

Pozn.: Vzadu popis díla se jménem autora.

1128. Závody motorek
Dražba ukončena:02.06.2014 19:56:51
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 500 Kč