Valentin Napoleon Alekov - Párové obrazy - Moře

Oleje na plátně, 21x48 cm, signovány vlevo dole azbukou V. Alekov, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 2002
Bulharský malíř.

10276. Párové obrazy - Moře
Dražba ukončena:27.04.2017 21:56:49
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč