Valentin Držkovic - Zátiší s rybami

Akvarel, 26x35 cm, signováno vpravo dole Držkovic Paris 30, rám, pasparta.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Sklo chybí

10440. Zátiší s rybami
Dražba ukončena:31.05.2017 18:41:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč