Václav Zykmund - Abstraktní kompozice

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 54x31 cm, signováno vlevo dole V. Zykmund, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1914-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 500 000 Kč.

8003. Abstraktní kompozice
Dražba ukončena:22.02.2017 18:02:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč