Václav Stein - Zimní nálada

Olej na kartonu, 43x57 cm, signováno vlevo dole V. Stein, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000Kč.

10294. Zimní nálada
Dražba ukončena:27.04.2017 22:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč