Václav Stein - Zima v horách

Olej na kartonu, 34x50 cm, signováno vpravo dole V. Stein 44, rám, zaskleno.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000Kč.

8630. Zima v horách
Dražba ukončena:29.03.2017 18:28:00
Vyvolávací cena:800 Kč
nebylo vydraženo