Václav Stein - Krmení hus

Olej na plátně, 47x37 cm, signováno vpravo dole V. Stein, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000Kč.

11634. Krmení hus
Dražba ukončena:28.06.2017 18:27:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 900 Kč