Václav Souček

6832. Soubor 4 prací - Pražské motivy

popis: Akvarely, rozměry od 23x18 do 29x21 cm, 3x signováno Souček V., 1x nesignováno; 2x rámováno zaskleno; 2x rámováno, paspartováno, zaskleno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k nejlepším našim malířům-akvarelistům. Zachycoval architektonické náměty ze Staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem, soubor 18 obrazů.

zbývá: 2 dnů, 18 hodin

konec dražby: 25. 1. 2017 18:09:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč