Václav Souček - Soubor 4 prací - Pražské motivy

Akvarely, rozměry od 23x18 do 29x21 cm, 3x signováno Souček V., 1x nesignováno; 2x rámováno zaskleno; 2x rámováno, paspartováno, zaskleno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

6832. Soubor 4 prací - Pražské motivy
Dražba ukončena:25.01.2017 18:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 400 Kč