Václav Sochor - Vojenská hlídka

Olej na kartonu, 33x43 cm, signováno vlevo dole Sochor, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

10427. Vojenská hlídka
Dražba ukončena:31.05.2017 18:22:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč