Václav Skála - Tok Chrudimky Vítanovem

Olej na kartonu, 47x67 cm, signováno vpravo dole Václ. Skála 1927, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1908 - 2001
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Nechleby a v Paříži na Académie des Beaux Arts. Ve své tvrobě se věnoval krajinomalbě, figurálním námětům a portrétům.

11635. Tok Chrudimky Vítanovem
Dražba ukončena:28.06.2017 18:28:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč