Václav Matas - Staré Vršovice - U Botiče

Olej na sololitu, 45x60 cm, signováno vpravo dole V. Matas 55, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Pochází přímo z rodiny autora.

o autorovi: 1913 - 1967
Narodil se v Nebilovi. Malovat se učil soukromě u malíře K. Keményho.

11651. Staré Vršovice - U Botiče
Dražba ukončena:28.06.2017 18:44:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč