Václav Malý - Zvonice

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole V. Malý, rám.

o autorovi: 1874 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

8005. Zvonice
Dražba ukončena:22.02.2017 18:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč