Václav Junek - Lom

Olej na kartonu, 40x50 cm, signováno vlevo dole Junek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo uvedeno v Tomanovi.

o autorovi: 1913-1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

10284. Lom
Dražba ukončena:27.04.2017 21:59:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 27.04.2017 21:25:08 2554
600 Kč 31.03.2017 20:11:22 1277