Václav Jakeš - Zásnuby

Kresba, 30x25 cm, signováno vpravo dole V. Jakeš, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

7632. Zásnuby
Dražba ukončena:15.02.2017 21:54:03
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:300 Kč