Václav Pavlík

6759. Kytice

popis: Olej na kartonu, 35x73 cm, signováno vpravo dole V. Pavlík, rám, zaskleno.

1901, Černilov - 1966
Student UMPRUM (prof. Drahoňovský, Mařatka, Benda a Brunner), poté žák

dražba ukončena: 1. 12. 2016 22:13:40

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč