Václav Pavlík - Kytice

Olej na kartonu, 35x73 cm, signováno vpravo dole V. Pavlík, rám, zaskleno.

1901, Černilov - 1966
Student UMPRUM (prof. Drahoňovský, Mařatka, Benda a Brunner), poté žák

6759. Kytice
Dražba ukončena:01.12.2016 22:13:40
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč