V. Wünsche - Havíř

Kresba, 37x22 cm, signováno vpravo dole V. Wünsche 35, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

11653. Havíř
Dražba ukončena:28.06.2017 18:49:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč