V. Novák - Blata

Olej na kartonu, 24x36 cm, signováno vpravo dole V. Novák, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

10282. Blata
Dražba ukončena:27.04.2017 22:43:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč