Vincenc Morstadt - Staroměstské náměstí

Kolorovaná ocelorytina, 20x18 cm, značeno vlevo dole Morstadt, volný list.

Pozn.: Papír poškozen.

7642. Staroměstské náměstí
Dražba ukončena:15.02.2017 22:08:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč