V. Čížek - Jelen a pes v lese

Kresba uhlem lavírovaná bělobou, 75 x 50 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole a datováno 1926.

Pozn.: Rám místy poškozen.

510. Jelen a pes v lese
Dražba ukončena:25.09.2013 20:16:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč

1 500 Kč 25.09.2013 9:17:20 68