Tomáš Bím - Petřín

Litografie, 19x12 cm, signováno vpravo dole Bím, rám, zaskleno.

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

7635. Petřín
Dražba ukončena:15.02.2017 21:53:15
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 600 Kč