Svatopluk Máchal - Ženy s kosami

Olej na kartonu, 50x72 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu pozůstalostní razítko.

5324. Ženy s kosami
Dražba ukončena:28.09.2016 19:53:14
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 800 Kč