MENU
Vstup do aukce
167. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
30. října 2024 od 20:00
167. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
31. října 2024 od 20:00
169. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
13. října 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
rámovány, signovány.
Pozn.: Některé rámy poškozeny.
> zpět na aukční výsledky
středoevropští malíři 1. pol. 20. stol.
5328. Soubor 4 olejomaleb
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
1 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 800 Kč
292
1 700 Kč
1016
1 600 Kč
limit (28.09.2016 17:30:33)
1277
1 600 Kč
1016
1 500 Kč
1277
1 400 Kč
limit (09.07.2016 23:43:15)
1321
1 400 Kč
1277
1 200 Kč
limit (09.07.2016 14:17:13)
1321
1 100 Kč
1321
1 000 Kč
1277