středoevropský malíř počátku 20. stol. - Koťátka

Olej na kartonu, 12x16 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám, zaskleno.

středoevropský malíř počátku 20. stol.
8334. Koťátka
Dražba ukončena:23.02.2017 20:54:53
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč