středoevropský malíř počátku 20. stol. - Holčička v čepci

Olej na kartonu, 32x27 cm, signatura vpravo nahoře nečitelná, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

středoevropský malíř počátku 20. stol.
3299. Holčička v čepci
Dražba ukončena:26.11.2015 19:25:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč