středoevropský malíř po pol. 19. stol. - Stavení v podhůří

Olej na plátně, 55x69 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

středoevropský malíř po pol. 19. stol.
3664. Stavení v podhůří
Dražba ukončena:27.01.2016 21:53:44
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč