středoevropský malíř konce 19. stol. - Můstek v údolí

Olej na plátně, 22x29 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Malba v minulosti odborně restaurována.

středoevropský malíř konce 19. stol.
8624. Můstek v údolí
Dražba ukončena:29.03.2017 18:22:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 000 Kč