středoevropský malíř kolem pol. 20. stol. - Portrét mladé ženy

Olej na kartonu, 42x32 cm, nesignováno, rám.

středoevropský malíř kolem pol. 20. stol.
3324. Portrét mladé ženy
Dražba ukončena:26.11.2015 19:43:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč