MENU
Vstup do aukce
168. Expresní nedělní aukce: Šperky, obrazy, grafika a starožitnosti
6. října 2024 od 20:00
167. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
30. října 2024 od 20:00
167. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
31. října 2024 od 20:00
169. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
13. října 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na kartonu, 42x32 cm, nesignováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
středoevropský malíř kolem pol. 20. stol.
3324. Portrét mladé ženy
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
800 Kč
vydraženo za:
6 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
6 000 Kč
866
5 500 Kč
limit (26.11.2015 18:41:33)
948
5 000 Kč
866
4 900 Kč
limit (26.11.2015 18:41:29)
948
4 800 Kč
866
4 700 Kč
limit (26.11.2015 18:41:21)
948
4 600 Kč
866
4 500 Kč
limit (26.11.2015 18:41:15)
948
4 400 Kč
866
4 300 Kč
limit (26.11.2015 18:41:10)
948
4 200 Kč
866
4 100 Kč
limit (26.11.2015 18:41:07)
948
4 000 Kč
866
3 900 Kč
limit (26.11.2015 18:41:03)
948
3 800 Kč
866
3 700 Kč
limit (26.11.2015 18:40:57)
948
3 600 Kč
866
3 500 Kč
948
3 400 Kč
58
3 300 Kč
limit (21.11.2015 13:06:57)
948
3 200 Kč
58
3 100 Kč
limit (21.11.2015 13:06:54)
948
3 000 Kč
58
2 900 Kč
limit (21.11.2015 13:06:51)
948
2 800 Kč
58
2 700 Kč
limit (21.11.2015 13:06:44)
948
2 600 Kč
58
900 Kč
948
800 Kč
765