středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Venkovská idyla

Olej na plátně, 70x108 cm, signováno vlevo dole nečitelně, datováno 1864, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
4555. Venkovská idyla
Dražba ukončena:25.05.2016 19:24:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč