středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Horská bystřina

Olej na plátně, 68x107 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba restaurována.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
4554. Horská bystřina
Dražba ukončena:25.05.2016 19:23:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč