středoevropský malíř 2. pol. 18. stol. - Párové obrazy - Galantní scény

Olej na plátně, 38x58 cm, nesignovány, rámovány.

Pozn.: Rámy i malba poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vytvořeno vytvořeno po roce 1780.

středoevropský malíř 2. pol. 18. stol.
4386. Párové obrazy - Galantní scény
Dražba ukončena:31.03.2016 19:05:00
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:32 000 Kč