středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Portrét dámy s perlovým náhrdelníkem

Olej na plátně, 36x27 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
3591. Portrét dámy s perlovým náhrdelníkem
Dražba ukončena:27.01.2016 21:43:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč