středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Muž s dětmi

Olej na plátně, 59x56 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba restaurována.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
4590. Muž s dětmi
Dražba ukončena:25.05.2016 20:07:45
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč