MENU
Vstup do aukce
167. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
30. října 2024 od 20:00
167. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
31. října 2024 od 20:00
169. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
13. října 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na kartonu, 20x15 cm, nesignováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
středoevropský malíř 19. stol.
5730. Uherský šlechtic
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 300 Kč
1252
2 200 Kč
limit (29.09.2016 22:02:31)
1132
2 100 Kč
1252
2 000 Kč
limit (29.09.2016 22:02:20)
1132
1 900 Kč
1252
1 800 Kč
limit (29.09.2016 22:02:10)
1132
1 700 Kč
1252
1 600 Kč
1132
1 500 Kč
limit (29.09.2016 22:01:19)
1847
1 500 Kč
697
1 400 Kč
limit (29.09.2016 22:01:00)
1847
1 300 Kč
697
1 300 Kč
1252
1 200 Kč
1847
1 100 Kč
554
1 000 Kč
1610