středoevropský malíř 19. stol. - U kašny

Olej na plátně, 46x58 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 19. stol.
4385. U kašny
Dražba ukončena:31.03.2016 18:57:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč