středoevropský malíř 19. stol. - Párové obrazy - Alchymisté

Oleje na plátně, oba 40x54 cm, nesignovány, rámovány.

středoevropský malíř 19. stol.
5543. Párové obrazy - Alchymisté
Dražba ukončena:29.09.2016 18:56:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč