středoevropský malíř 1. třetiny 20. stol. - Prodavač kaštanů

Akvarel, 32x23 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

středoevropský malíř 1. třetiny 20. stol.
5458. Prodavač kaštanů
Dražba ukončena:28.09.2016 22:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč