MENU
Vstup do aukce
167. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
30. října 2024 od 20:00
167. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
31. října 2024 od 20:00
169. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
13. října 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Akvarel, 32x23 cm, nesignováno, rám, zaskleno.
> zpět na aukční výsledky
středoevropský malíř 1. třetiny 20. stol.
5458. Prodavač kaštanů
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
900 Kč
1277
800 Kč
1795
700 Kč
866
600 Kč
1599
500 Kč
219