středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Závody v cirku

Olej na plátně, 81x130 cm, signatura vlevo dole nečitelná, rám.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
4405. Závody v cirku
Dražba ukončena:30.03.2016 18:00:07
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč