středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Tygři na lovu

Olej na plátně, 54x75 cm, signatura vlevo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
5623. Tygři na lovu
Dražba ukončena:29.09.2016 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč