středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Na alpském jezeře

Olej na kartonu, 60x75 cm, signatura vlevo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
5681. Na alpském jezeře
Dražba ukončena:29.09.2016 21:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč