August Piepenhagen - škola - Zřícenina hradu

Olej na plátně, 24x33 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem.

August Piepenhagen - škola
3582. Zřícenina hradu
Dražba ukončena:27.01.2016 20:46:15
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:35 000 Kč